



E’lon tafsilotlari
Аренда квартиры 1/2/4 Яшнабадский район. Лисунова . Техника . Мебель. Есть риэлторская комиссия 50% Другие варианты тоже есть
Sotuvchidan so’rang
Bitim joyi
Oʻzbekiston, Toshkent, Yashnobod tumani
Yashnobod tumani
Бывший кинотеатр Лисунова
Mo'ljal
E’lon №
248340238
Joylandi
06.06.2026, 12:35

340 y.e.
Аренда квартиры 1/2/4 Лисунова . Яшнабадский район
1
340 y.e.
Аренда квартиры 1/2/4 Лисунова . Яшнабадский район
Agentlik
ID tasdiqlangan
BirBir'da 14.08.2025
O'xshashlar
Agentlik

500 y.e.
Yashnobod tumanida 2 xonali kvartira ijaraga beriladi
Agentlik

4 256 000 so'm
1 xonali kvartira, 22 m², Yashnobod tumani
Agentlik

4 256 000 so'm
1 xonali kvartira, 22 m², 2/4 qavat (ikkilamchi uy-joy)
Do'kon

400 y.e.
Ijaraga kvartira Lisunova 1*2/4/4 mebel bilan
PRO

500 y.e.
Yashnobodda 42 m², 1 xonali kvartira ijarasi · ID 9286
Agentlik

6 600 000 so'm
NRG Zamon JKda 1 xonali kvartira (Yashnobod tumani, Lisunova massivi)
PRO

1 000 y.e.
Kvartira ijarasi, 3 xonali, Yashnobod tumani
PRO

1 000 y.e.
Yashnobodda 65 m², 2 xonali kvartira ijarasi · ID 12269
PRO

550 y.e.
Yashnobodda 3 xonali, 64 m² kvartira ijaraga · ID 42507
PRO

700 y.e.
Lisunova-1 da kvartira zudlik bilan ijaraga beriladi
PRO

600 y.e.
Yashnobodda 2 xonali kvartira ijarasi, 45 m² · ID 42144
Agentlik

350 y.e.
1/4/5 xonali kvartira ijarasi, Qodiriy bozori
Agentlik

450 y.e.
Qadysheva bozorida 1×2/2/5 kvartira ijarasi
PRO

600 y.e.
Yashnobodda 42 m² maydonli 1 xonali kvartira ijarasi · ID 42510
PRO

700 y.e.
Yashnobod tumanida 2 xonali, 64 m² kvartira ijarasi · ID 42100
Narx kelishiladi

700 y.e.
Shoshilinch ravishda ijaraga kvartira beriladi
PRO

600 y.e.
Yashnobodda 42 m², 1 xonali kvartira ijarasi · ID 42510
Agentlik

300 y.e.
Kvartira ijarasi 1/2/4 Kadysheva ko‘chasi Dubovaya
PRO

700 y.e.


























































